Kontroller munkatárs álláslehetőség

Hír

2021. április 16.

A HEPA Magyar Exportfejlesztési Ügynökség kontroller munkakörbe új munkatársat keres.

A munkakör jellege határozatlan idejű, teljes munkaidőben.

A munkakör célja

A szervezet kontrolling tevékenységét látja el a szükséges tervezési, elemzési és adatszolgáltatási feladatok biztosítása mellett, az üzleti folyamatok hatékony támogatása érdekében. A Kontrolling osztály feladata a vezetői döntések megalapozásához szükséges információk átadása, a belső operatív működés hatékonyságának, takarékosságának, módszertani és ügyviteli eredményességének javítása. Ellenőrzi az üzleti és pénzforgalmi tervek teljesülését és összeállítja az ezzel kapcsolatos beszámolókat.

Feladatok

- rögzíti a szállítói számlák igazolási útvonalát a vállalatirányítási rendszerben;

- ellátja a szállítói számlák szerződésszerűségének ellenőrzését, részt vesz a számlaellenőrzéssel és számlaigazolással kapcsolatos folyamatok megvalósításában, működtetésében;

- kialakítja és működteti a költségfelosztás rendszerét;

- közreműködik a havi, negyedéves, éves rendszeres adatszolgáltatások összeállításában;

- közreműködik a Társaság tevékenységével kapcsolatos éves és évközi beszámolók, üzleti jelentések elkészítésében;

- elvégzi az Üzleti Terv megvalósulásával kapcsolatosan a költségek nyomok követését (visszamérés), a menedzsment és a szakterületek részére folyamatos visszajelzést szolgáltat;

- közreműködik a Társaság támogatási és közszolgáltatási szerződéseihez kapcsolódó pénzügyi beszámolók elkészítésében;

- közreműködik a nemzetközi projektekhez kapcsolódó pénzügyi beszámolók elkészítésében;

- ellátja a szerződések fedezet vizsgálatát, valamint pénzügyi, számviteli, ill. adózási szempontú ellenőrzését, jogszabályoknak való megfelelőségét;

- ellátja a szerződés-nyilvántartás vezetését a vállalatirányítási rendszerben.

Elvárások

- 2-3 év kontrolling / pénzügyi / számviteli pozícióban szerzett tapasztalat;

- Közgazdasági / pénzügyi területen szerzett felsőfokú, min. főiskolai szintű végzettség;

- Angol nyelvismeret a szerződések véleményezéséhez, uniós pályázathoz;

- Excel haladó szintű tudása (pivot tábla, függvények), felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;

- Terhelhetőség, megbízhatóság;

- Gyors, hatékony és önálló munkavégzés;

- Határidők pontos betartása.

Előny

- Vállalatirányítási rendszerek működtetésében szerzett tapasztalat;

- Költségvetési szervnél szerzett tapasztalat;

- Uniós pályázatok elszámolásában szerzett tapasztalat.

Mit kínálunk mindezért cserébe?

- kihívásokkal teli feladatkört;

- fejlődési lehetőséget;

- versenyképes bért;

- béren kívüli juttatásokat.

Állás, munka területei

- Pénzügy, Könyvelés

- Kontrolling

Szükséges nyelvtudás

Angol középfok

Munkavégzés helye

Budapest, II. kerület

Jelentkezni e-mailben, önéletrajz megküldésével a hr@hepa.hu e-mail címen lehetséges.

Hír

További hírek