Projekt pénzügyi koordinátor álláslehetőség

Hír

2021. június 9.

A HEPA Magyar Exportfejlesztési Ügynökség projekt pénzügyi koordinátor munkakörbe új munkatársat keres.

A munkakör jellege határozatlan idejű, teljes munkaidőben.

A munkakör célja

A Társaság stratégiai céljaival összhangban a szervezet Uniós és hazai finanszírozású projektjeinek pénzügyi tervezése, elszámolások adminisztratív követése, dokumentáció kialakítása a projekt pénzügyi vezető szakmai iránymutatása alapján együttműködve a szervezet meghatározott területeivel és a projekt tagokkal.

Feladatok

- Közreműködés a projekt pénzügyi tervezésében, likviditás tervezésében, költségvetés módosítások előkészítésében;

- A pénzügyi/költségvetési terv megvalósulásának nyomon követése;

- Kifizetési igénylések teljeskörű összeállítása, pénzügyi elszámolások feltöltése az elektronikus pályázati felületre;

- Pénzügyi elszámoláshoz szükséges alátámasztó dokumentumok előállítása, ellenőrzése;

- Pénzügyi jelentések, előrejelzések készítése;

- Részvétel és felkészülés helyszíni ellenőrzésekre;

- Közreműködés a pénzügyi zárás végrehajtása;

- Kapcsolattartás és egyeztetés a kedvezményezettekkel;

- Adatszolgáltatás, főkönyvi egyeztetés;

- Projektekhez kapcsolódó dokumentumok kezelése (szerződés, megrendelő, teljesítés igazolás, stb.);

- Pályázati beszámolók elkészítésében való részvétel.

Elvárások

- Szakirányú végzettség;

- Minimum 2 év szakmai tapasztalat Uniós és hazai finanszírozású projektek pénzügyi elszámolásában;

- Magas szintű MS Office ismeretek;

- Legalább középszintű angol nyelvtudás;

- Jó problémamegoldó képesség;

- Jó szervező- és kommunikációs készség;

- Pontos, precíz, logikus gondolkodású;

- Koordinációs és együttműködési képesség;

- Rendszerszemlélet, proaktív hozzáállás;

- Pontos, precíz, igényes munkavégzés.

Mit kínálunk mindezért cserébe?

- jó hangulatú, lendületes csapatot;

- nemzetközi közegben szerzett tapasztalatot;

- fejlődési lehetőséget;

- versenyképes bért;

- béren kívüli juttatásokat.

Állás, munka területei

- Pénzügyi asszisztens, munkatárs;

- Projektmenedzsment;

- Pályázatírás.

Szükséges nyelvtudás

Angol középfok

Munkavégzés helye

Budapest, II. kerület

Jelentkezni e-mailben, önéletrajz megküldésével a hr@hepa.hu e-mail címen lehetséges.

Hír

További hírek