Tananyagfejlesztési munkatárs álláslehetőség

KARRIER

2021. szeptember 7.

A HEPA Magyar Exportfejlesztési Ügynökség tananyagfejlesztési munkakörbe új munkatársat keres.

A munkakör jellege határozatlan idejű, teljes munkaidőben.

A munkakör célja

A tananyagfejlesztési munkatárs az export fókuszú képzések tartalmának kialakítását, fejlesztését és ezek digitális megjelenítését végzi elsősorban, de számunkra az is fontos, hogy a külpiaci szakmai területhez is kedvet érezzen, és jól be tudjon illeszkedni az egyre inkább digitálissá váló képzési csapatunkba.

Feladatok

- moduláris, minősített felnőttképzési export oktatási tevékenység kialakítása (tantermi, online, e-learning);

- a moduláris oktatási szolgáltatás működtetésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása;

- az oktatási programok, a szükséges kompetencia feltételek, valamint az oktatási tananyagok kialakítása;

- a Társaság e-learning alapú moduláris oktatási rendszerének arculati megjelenítése;

- a digitális oktatási tartalmak e-learning rendszerbe fejlesztésében való közreműködés;

- részvétel az e-learning alapú tananyagok, képzési kurzusok megjelenésében, az e-learning hallgatóival kapcsolatos ügyfélszolgálati feladatok ellátása;

- javaslattétel a belső szabályozási és folyamatfejlesztési folyamatokra.

Elvárások

- gazdasági területen megkezdett tanulmány, vagy végzettség;

- MS Office magas szintű ismerete;

- módszertani és tananyagfejlesztési tapasztalat;

- gyors, hatékony és önálló munkavégzés.

Előny

- gazdasági háttérismeret, külkereskedelmi téren szerzett tapasztalat;

- angol nyelvismeret;

- külkereskedelmi vagy, nemzetközi gazdasági kapcsolatok terén szerzett végzettség;

- pedagógus, andragógus végzettség;

- oktatásszervezői tapasztalat;

- digitális (e-learning) alapú oktatás-szervezési tapasztalat;

- digitális oktatási tartalom (e-learning) fejlesztési kompetencia;

- digitális vizuális tartalom (animáció) készítési kompetencia.

Mit kínálunk mindezért cserébe?

- kihívásokkal teli feladatkört;

- fejlődési lehetőséget;

- versenyképes bért;

- rugalmas munkavégzést;

- mindig vidám, fiatalos, dinamikus csapatot;

- béren kívüli juttatásokat.

Szükséges nyelvtudás

Angol nyelvismeret

Munkavégzés helye

Budapest, II. kerület

Jelentkezni e-mailben, önéletrajz megküldésével a hr@hepa.hu e-mail címen lehetséges.

KARRIER

További hírek