Európai Regionális Fejlesztési Alap

Protokoll és rendezvényszervező álláslehetőség

KARRIER

2024. május 10.

A HEPA Magyar Exportfejlesztési Ügynökség Protokoll és rendezvényszervező munkakörbe hazai és nemzetközi közegben is szívesen dolgozó munkatársat keres.

A munkakör jellege: határozatlan idejű, teljes munkaidőben

A MUNKAKÖR CÉLJA:

Közreműködés a Társaság céljait szolgáló hazai és esetenként külföldi rendezvények előkészítésében, szervezésében, technikai lebonyolításának irányításában, ezáltal hozzájárulva a hazai exportképes árualappal rendelkező KKV szektor külpiacra jutásának elősegítéséhez.

FELADAtok:

  • külföldi beutazó delegációk programjaihoz kapcsolódó szakmai rendezvények technikai előkészítése, szervezése és lebonyolítása, együttműködve az egyéb illetékes szervezeti egységekkel, felügyelő szervekkel, minisztériumokkal, egyéb üzleti partnerekkel;
  • magas rangú delegációkhoz kapcsolódó üzletember találkozók, fórumok megszervezése és koordinálása;
  • részvétel a Társaság házon belüli és kívüli rendezvényeinek (szakmai konferenciák, kerekasztal beszélgetések, szakmai találkozók) technikai szervezésében, online- és offline formában történő lebonyolításában, együttműködve az illetékes szervezeti egységekkel;
  • különböző szakmai/diplomáciai rendezvények megvalósításához az ajánlatkérések, megrendelések, szerződéskötések, pénzügyi teljesítések figyelemmel kísérése, ellenőrzése gazdaságossági és költséghatékonysági szempontok figyelembevételével;
  • folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a Társaság szakmai, pénzügyi, kontrolling, beszerzési, jogi szakterületek illetékes munkatársaival;
  • a Társaság rendezvényeihez kapcsolódó protokolláris feladatok ellátása;
  • a Társaság számára hasznos partnerkapcsolatok kialakítása, ápolása a társtárcákkal, szakmai szervezetekkel, kül-, és belföldi kereskedelmi képviselőkkel, kamarákkal, partnerekkel, alvállalkozókkal.

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú (gazdasági/külkereskedelmi/turisztikai) végzettség
  • angol középfokú nyelvvizsga (aktív tárgyalóképesnyelvtudás írásban és szóban egyaránt)
  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • kimagasló szervezőkészség
  • csapatszellem
  • gyors, hatékony és önálló munkavégzés, proaktivitás
  • asszertivitás, stressztűrő képesség
  • elkötelezettség, kreativitás, precizitás

ELŐNY:

  • felsőfokú, vagy gazdasági szaknyelvi angol nyelvtudás
  • egyéb világnyelv (így különösen: spanyol, orosz, kínai) középfokú ismerete
  • releváns szakmai tapasztalat diplomácia területén
  • közigazgatási tapasztalat
  • protokoll végzettség és tapasztalat

MIT KÍNÁLUNK MINDEZÉRT CSERÉBE?

  • kihívásokkal teli feladatkört
  • nemzetközi közegben szerzett tapasztalatot
  • fejlődési lehetőséget
  • versenyképes bért
  • béren kívüli juttatásokat

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest II. kerület

Önéletrajzát a bruttó bérigény megjelölésével, valamint rövid, szakmai motivációs levelével együtt várjuk, amelyben ismerteti tapasztalatait a protokoll és a rendezvényszervezés területén.

Jelentkezni e-mailben, önéletrajz megküldésével a hr@hepa.hu e-mail címen lehetséges.

Az álláshirdetésére jelentkező pályázók személyes adatainak kezelésére vonatkozó részletes adatkezelési és adatvédelmi szabályokat a jelen személyes adatok kezeléséről szóló tájékoztató tartalmazza, ami ide kattintva érhető el. Kérjük, hogy az adatvédelmi tájékoztatót aláírással ellátva juttassa vissza Társaságunknak, vagy e-mailen nyilatkozzon annak elfogadásáról.

KARRIER

További hírek